Aneta na Expresrádiu

09.06.2010 21:00

 

Česká slavice a jedna z nejvýznamějších představitelek českého gay hnutí, Aneta Langerová, promluví otevřeně o své sexualitě.

Snad nikdy nevstoupilo soukromé rádio v České republice na tak tenký led, jako to v těchto dnech činí pražské Expresradio. Ti, co Expresradio znají, vědí, že se nebojí experimentovat. A to nejenom tím, že má odlišný hudební formát oproti ostatním hitovým rádiím. Expresradio se přiznává k tomu, že je gay friendly rádio a začne od neděle 6. června vysílat pořad GATE, který má být bránou do světa gay a lesbické komunity.

 

 

 

Pořad GATE má několik cílů. Mezi ty hlavní patří zejména ukázat většinové společnosti, že G/L komunita není jen o růžové,“ prozradil šéf vysílání Expresradia Filip Žemlička. „Dalším úkolem je dodat určité povzbuzení pro lidi, kteří zatím svou orientaci tají. A v neposlední řadě chceme dát samotné G/L komunitě pořad, který jim je blízký a provede je po jejich světě. Pořad GATE má soustředit ty nejdůležitější, nejzajímavější a nejzásadnější informace G/L komunity a předat je všem bez rozdílu orientace,“ doplnil Žemlička.

Pořad budou střídavě moderovat Josef Kudrna a Barbara Hacsi, která působí na České televizi jako tvůrkyně magazínu Q.

Prvním hostem pořadu Gate je zpěvačka Aneta Langerová, která otevřeně pohovoří o svém coming outu, proč svou orientaci dlouho tajila a také třeba o tom, kdy a jak na ni přišla.

GATE: Brána do světa gayů a leseb každou neděli 17:00–18:00 na Expresradiu 90,3 FM.

Zdroj: www.colourplanet.cz/72492-aneta-na-expresradiu

—————

Zpět


Kontakt

Parles

3 časová pásma na východ od Prahy a 3 časová pásma na západ od Brna.