Váš názor nás skutečně zajímá

Nestyďte se a napište.

Jakákoli kritika je konstruktivní. :-)

Nápady - kam, kde se něco děje....


Kniha návštěv

Datum: 09.03.2011

Vložil: moo

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...

Týja dobrý. To se tam skočim někdy podívat. Dík za info.

Odpovědět

—————

Datum: 24.11.2010

Vložil: Jana

Titulek: Silvestr 2010

Ahooj, máte v plánu něco na Silvestra? Napiště tipy nebo se přidejte. V plánu je Václavák. Něco proti? :) Berem holky, co nezkazí srandu.... :)

Odpovědět

—————

Datum: 26.11.2010

Vložil: admin Dwy

Titulek: Re: Silvestr 2010

Ahoooooooooooooooooojda, svátky tak nějak hromadně neplánujeme... Spíše v průběhu roku, ale koček, které srandu nezkazí je u nás hafo... hoď sem bližší info a určo se někdo z nás přidá... někdo, kdo 1.1.2011 nejde pracovat...

Odpovědět

—————

Datum: 10.11.2010

Vložil: giiria

Titulek: moc pekne..

Ahojky,jsem na vasich strankach poprve a moc se mi libi,fandim vsemu novemu pro nasi komunitu.Dekuji vsem,ktery zdili muj nazor na vas.Gabriela

Odpovědět

—————

Datum: 26.11.2010

Vložil: admin Dwy

Titulek: Re: moc pekne..

Zdravím, děkujeme za podporu.. Teď to tu trošinku je neoprašované... ale budeme se snažit to napravit...
Jinak na 2011 plánujeme výlety, můžeš se přidat.... :)

Odpovědět

—————

Datum: 12.10.2010

Vložil: ALP

Titulek: Zdravim

Cau, fandim vam.
Jen bych se chtel zeptat, jestli cirou nahodou neznate nake pardubicke gay sdruzeni? Popr. stranky, kde by se dalo neco podobneho najit:)
Predem diky;-)

Odpovědět

—————

Datum: 26.11.2010

Vložil: admin Dwy

Titulek: Re: Zdravim

Ahoj, přiznám se, že o gay sdružení jako takovém nevím. O gayích ano, ale že by byli "organizovaní".... Spíš větší město než jsou Pardubky....

Odpovědět

—————

Datum: 01.08.2010

Vložil: Zmatená

Titulek: Nepřehlednost stránek

Omlouvám se za negativní příspěvek, ale marně se snažím najít systém v těchto stránkách. Jsou nečitelné, zmatené a nepřehledné. Nedá se tu nic najít. Mnoho informací odjinud zabírá místo pro aktuální dění kolem pardubických akcí. Jo a moc aktuální tu taky nejste. Jeden velký barevný zmatek.

Odpovědět

—————

Datum: 04.08.2010

Vložil: admin Dwy

Titulek: Re: Nepřehlednost stránek

Zdravám Zmatená,

O nás - mluví za vše, nějaké to info o nás pro vás.
Kalendář akcí - je rozdělen na několik sekcí a každá je rozebrána, podsekce Plánujeme je obohace o možnost vložení diskuzního příspěvku, jelikož bychom se měly podílet na nápadech a vybírat společně výlety a tak.
Novinky - Zajímavosti - při zaměstnání vkládání nějakých těch novinek.. Je fakt, že v tomto je nyní stagnace, za což se omlouvám, pokusím se napravit "asap".
Seznamka - k tomu není co dodat, snad jen, že je opět rozděleno do tří sekcí..
Pisálek - co na srdci to na webu..
Fotogalerie - nějaké ty fotečky z akcí, které máme za sebou..
Zajímavé weby - kam stojí za to se podívat.
Kontakt - není co dodat
Kniha návštěv - ta se podařila najít.. :-)
Archiv - sem se budou postupně odkládat neaktuální věcičky, které ovšem nejsou odepsané, protože jsou nesmazatelnou částí naší historie.
Pokud máš nápad, jak to vylepšit, ja upravit celý koncept stránek, tak písni na parles.webnode@seznam.cz a nějakou tu úpravu spolu prokonzultujeme..

Odpovědět

—————

Datum: 29.06.2010

Vložil: Jana

Titulek: ...

Opravdu se cítíte originálně s těmito www???? !!! Nemyslíte si, že již někdy někdo před vámi - sdružení podobného rázu je nabízelo poprvé??? Tomuhle říkám kopírování a neoriginalita!

Odpovědět

—————

Datum: 01.07.2010

Vložil: admin Dwy

Titulek: Re: ...

Dobrý den Jano,

a) www.parles.webnode.cz - nebylo registrováno - ano, je to originální

b) Pardubická Lesba - to není kopírování, ale pokračování, viz odkaz v záložce O nás; bohužel došlo ke smazání původních neudržovaných stránek; a my pokračujeme v té původní, tudíž ano, i toto je originalita, nikoli kopírování - pokud jste z Pardubic, klidně se k nám přidejte, nebo dejte vědět a my podpoříme vás

c) Pokud myslíte šablonu - tak ta je poskytována provozovatelem webnode.cz, tudíž je pravděpodobné, že ji někdo použil - tudíž tady nemůže být originální nikdo, pouze webnode.cz - takže ani tady nemůže být víceméně řeč o kopírování, a pokud jsou dvě šablony stejné? Vždyť přece stránky tvoří hlavně jejich obsah.. Šablona je dejme tomu takový příjemný vedlejší produkt. A dohadovat se o tom, kdo měl zvolenou šablonu dříve mi přijde malicherné, dětinské a netolerantní...

d) Novinky-Zajímavosti - vždy je uveden Zdroj

Závěrem: Pokud uvedete stránky, které jsem měla okopírovat, budu moci reagovat adresněji. Ano, stránek, které jsou věnovány sexuálním menšinám je nespočet.

Mimochodem: Tyto stránky nejsou zřízené pro originalitu, ale pro to, aby se mohly človíčkové z Pardubic a okolí, kteří jsou si blízcí sexuální orientací, aktivitami, náhledem na život, dohodnout na případných akcích. Aby se ženy, slečny, dívky, které se cítí se svojí sexualitou osamocené mohly bez problémů přidat, otevřeně o ní hovořit, svěřit se s problémy, apod.

Za názor děkuji a prosím o zaslání bližších informací ohledně Vámi zmiňovaného kopírování na e-mail parles.webnode@seznam.cz . Podívám se na to zevrubněji, kde se dle Vás stala chyba.

Odpovědět

—————

Datum: 09.06.2010

Vložil: Adik

Titulek: Letní kempování 2010

Ahoj holky, co takhle vyrazit 3.7.-6.7. někam do kempu a užít si příjemných pár dní pohromadě? Bavily jsme se o Českém ráji a já našla tento kempík https://www.dokempu.cz/kempy/cr/kralovehradecky-kraj/luzany-u-jicina/kemp-autokemp-luzany-2391/
Dalo by se zde stanovat, koupat, grilovat, výletit, sportovně se vyžít a hlavně relaxovat a bavit se. Vypadá to tam pěkně a ohlasy tam jsou všechny kladné.
Tak se vyjádřete nebo popř. nahoďte nějaký další návrhy:-)

Odpovědět

—————

Datum: 16.06.2010

Vložil: Maches

Titulek: Re: Letní kempování 2010

Zdravím, festival Rock for People letos pravděpodobně vypustím..tím pádem představa kempu někde v přírodě je víc, než přitažlivá a otevřená..velice ráda se připojím. Markéta

Odpovědět

—————

Datum: 16.06.2010

Vložil: admin Dwy

Titulek: Re: Re: Letní kempování 2010

To Maches: Tak toho si ceníme a evidujeme jako další účastnici zájezdu "TLW" 2010.
Lukrativní termín pro všechny.. Ale tomu říkám reputace - konkurujeme kultovnímu fesťáku Rock for People..

Odpovědět

—————

Datum: 11.04.2010

Vložil: Olga

Titulek: chvalozpěv

První normální stránky,které jsou vytvořené s citem. Z těch ostatních je mi někdy vážně šoufl. Děkuji a zdravím celé osazenstvo co stránky vytvořilo. Olina

Odpovědět

—————

Kontakt

Parles

3 časová pásma na východ od Prahy a 3 časová pásma na západ od Brna.