Kniha návštěv

Datum: 01.07.2010

Vložil: admin Dwy

Titulek: Re: ...

Dobrý den Jano,

a) www.parles.webnode.cz - nebylo registrováno - ano, je to originální

b) Pardubická Lesba - to není kopírování, ale pokračování, viz odkaz v záložce O nás; bohužel došlo ke smazání původních neudržovaných stránek; a my pokračujeme v té původní, tudíž ano, i toto je originalita, nikoli kopírování - pokud jste z Pardubic, klidně se k nám přidejte, nebo dejte vědět a my podpoříme vás

c) Pokud myslíte šablonu - tak ta je poskytována provozovatelem webnode.cz, tudíž je pravděpodobné, že ji někdo použil - tudíž tady nemůže být originální nikdo, pouze webnode.cz - takže ani tady nemůže být víceméně řeč o kopírování, a pokud jsou dvě šablony stejné? Vždyť přece stránky tvoří hlavně jejich obsah.. Šablona je dejme tomu takový příjemný vedlejší produkt. A dohadovat se o tom, kdo měl zvolenou šablonu dříve mi přijde malicherné, dětinské a netolerantní...

d) Novinky-Zajímavosti - vždy je uveden Zdroj

Závěrem: Pokud uvedete stránky, které jsem měla okopírovat, budu moci reagovat adresněji. Ano, stránek, které jsou věnovány sexuálním menšinám je nespočet.

Mimochodem: Tyto stránky nejsou zřízené pro originalitu, ale pro to, aby se mohly človíčkové z Pardubic a okolí, kteří jsou si blízcí sexuální orientací, aktivitami, náhledem na život, dohodnout na případných akcích. Aby se ženy, slečny, dívky, které se cítí se svojí sexualitou osamocené mohly bez problémů přidat, otevřeně o ní hovořit, svěřit se s problémy, apod.

Za názor děkuji a prosím o zaslání bližších informací ohledně Vámi zmiňovaného kopírování na e-mail parles.webnode@seznam.cz . Podívám se na to zevrubněji, kde se dle Vás stala chyba.

Zpět na diskuzi

Kontakt

Parles

3 časová pásma na východ od Prahy a 3 časová pásma na západ od Brna.