Diskusní téma: Nevěra

Datum: 15.04.2010

Vložil: L.

Titulek: nevěra

Ahoj holky,

náhodou jsem narazila na tyto stránky, a když jsem tak nimi brouzdala, řekla jsem si, že vám napíšu příběh,který se odehrává mezi mnou a mojí přítelkyní.

Začnu popořádku.

Se Sylvou jsem se seznámila na střední škole. Od začátku byly z nás dobré přítelkyně a podnikaly jsme spolu různé akce. O prázdninách, když nám bylo 16 let jsme odjely na chatu i s dalšími lidmi, tak jsme se opily a skončily spolu v posteli. Pro obě to byla nová zkušenost, jelikož jsme do té doby ani jedna holku neměla. Musím podotknout, že v této době jsem měla přítele. Mne se sex líbil, ale kamarádka se trošku vyhýbala, až po letech mi přiznala, že jí to přišlo na jednu stranu divné, na druhou hezké, vzrušující. Po roce jsme spolu opět spaly. Bylo to krásné, něžné a já jsem si začala uvědomovat, že k ní začínám cítit něco víc, než jen kamarádství. Pokaždé když přišla do školy, dívala jsem se na její krásné, dlouhé hnědé vlasy a chtěla jsem ji říct, jak moc ji miluju. Jenže jsem se bála, hrozně jsem se bála toho, že už se mnou nebude chtít ani kamarádit a tak jsem si vše nechala pro sebe. Po nějaké době jsme začaly chodit na dlouhé procházky kolem řeky a já byla do ní totálně zblázněná. Když jsme se zastavily, zeptala jsem se ji, jestli ji můžu dát pusu a tak jsem ji dala nesmělou pusu. Pamatuju si ji dodneška, jak se střetly naše hebké rty. A od té doby ji mám pořád v hlavě. I Sylvu i tu pusu. A i ona se do mne zamilovala, bylo to těžké, skrývaly jsme se (bohužel to děláme dodnes), aby se rodiče i okolí nedozvěděly pravdu o nás. Já jsem v té době měla přítele a Sylvu moc trápilo, že jsem s nim i s ní, jenže já jsem opravdicky milovala jenom a jenom ji, a koneckonců to dělám dodnes, miluju ji úplně stejně, jako na začátku a to nyní uplynulo 3 a půl roku. S přítelem jsem se po nějaké době rozešla a chtěla jsem být už jenom s ní. Jenže ona si nedávno našla kluka, to mě šokovalo. Pořád vám tvrdí, že vás miluje a přitom spí a randí s někým cizím. Kdo mi má co sahat na mojí holku? Vztah s nim udržuje již 5 měsíců a já jsem úplně zoufalá. Co mám dělat? Několikrát jsem uvažovala o sebevraždě, ale vždy jsem ji zamítla. Se Sylvou studujeme na VŠ, spíme v jedom pokoji, v jedné posteli...ale vždy, když se vrátíme do rodného města, je s ním. Snažím se i o víkendu trávit s ní veškerý volný čas, ale i přesto si najde chvilku, aby s nim byla, a to mi tvrdí, že ho nemiluje. V tomto příběhu vás možná chci požídat i o radu, co mám dělat....protože já o ni nechci přijít, protože je to moje láska, já ji moc miluju a chci se přiznat i okolí, aby věděli, že já mám ji a jsem s ní šťastná. Dokázala bych pro ní udělat cokoliv, jen aby se mnou byla ráda a šťastná,aby ji nic nechybělo.





Zpět na diskuzi

Kontakt

Parles

3 časová pásma na východ od Prahy a 3 časová pásma na západ od Brna.